IT mérnök - Fejér megye

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

IT mérnök

munkatársat keres Fejér megyei autóipari partnere számára.

Feladatok:

  • IT infrastruktúra implementálása, működtetése, folyamatos fejlesztése (ISE, tűzfal, hálózat, szerverek)
  • Windows szerverkörnyezet üzemeltetése
  • Hibaelhárítás, a felmerülő problémák hatékony megoldása
  • Termelési rendszerek folyamatos működésének biztosítása (szkennerek, nyomtatók, érzékelők)
  • Új gyártósorok telepítésénél IT feladatok támogatása (informatikai és hálózati eszközök telepítése, konfigurációja, kommunikációs tesztek végrehajtása)
  • Felhasználók támogatása (telefon, IT eszköz telepítés)
  • Szoros kapcsolattartás a központi IT-vel (Németország)

Elvárások:

  • Informatikai végzettség
  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett nagyvállalati tapasztalat (1-3 év)
  • Német és/vagy angol kommunikációs szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye: Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német érdekeltségű, közel 800 főt foglalkoztató, hazánkban e területen egyedülálló gépparkkal és gyártási volumennel rendelkező autóipari Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Fejér
Full time
1 year
Vocational school

Published on 22.04.2020