IT koordinátor

Az OTP Bank Nyrt.

IT Koordinátor

(IT üzemeltetés támogatási szakértő)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Az OTP Bank Adatbázis Menedzsment Főosztálya IT koordinátori feladatok ellátására kollégát keres.

Akit keresünk:

  • Több éves adminisztratív támogatói tapasztalattal rendelkezik.
  • Ismeri az ITIL alapokat, írásban és szóban jól kommunikál angolul
  • Átlátja az IT üzemeltetési folyamatokat és törekszik azok egyszerűsítésre.
  • Keresi a fejlődési lehetőségeket.
  • Mélyreható irodai szoftverismeretekkel rendelkezik (MS Office, SAP, ServiceNow).
  • Munkavégzésére igényes, precíz, pontos.

Feladatok:

A jelölt munkaköréhez tartozik az alábbi napi szintű folyamatok koordinálása, követése:

  • HR jellegű folyamatok (képzések, készenléti rend, szabadságok, túlórák követése).
  • Eszközmenedzsment (leltár, eszközkészlet napra készen tartása, tartalék eszközök kezelése).
  • A főosztályt érintő ITIL folyamatok követése (Service Desk bejelentések, IT és fizikai jogosultságok, parkolás).
  • Pénzügyi tervezésben való részvétel, pénzügyi terv megvalósulásának nyomon követése.
  • Beszerzési igények és Call-Off igények menedzsmentje.
  • Szerződések nyilvántartása és részvétel szerződésmegújítások esetén.
  • Projektinformációk nyomon követése, esetenként projektadminisztráció (pl: emlékeztetők írása).
  • Belső szabályozók elővéleményezése, és a véleményezések főosztályon belüli koordinációja.
  • Vezetői riportok előkészítése (ad-hoc, illetve rendszeres).
  • A főosztályra háruló projekt erőforrás igények kezelése.
  • Papír alapú adminisztráció és dokumentáció elvégzése.
  • Hétvégi várható munkák egyeztetése kollégákkal, heti rendszeres egyeztetésen a főosztály képviselete.
  • Főosztályhoz tartozó elektronikus felületek menedzsmentje (csoportos e-mail címek, SharePoint, Confluence, stb.)

Úgy véljük, hogy munkatársaink kulcsszereplők a sikereink elérésében. Büszkék vagyunk arra, hogy számos lehetőséget kínálunk, melyek elkötelezik és motiválják kollégáinkat, amitől az OTP Bank egy remek munkahely lehet.

Amit kínálunk:

  • Támogató, barátságos környezet, kiváló hangulatú csapat Közép- és Kelet-Európa meghatározó pénzintézetnél.
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka, melyhez modern eszközök állnak rendelkezésre.
  • Fejlődési és egyéb képzési lehetőségek, szakmai rendezvények, előremutató technológia háttér.
  • Esetenként otthoni munkavégzés lehetősége (Home Office).
  • Rekreációs lehetőségek.
  • Versenyképes juttatási csomag, utazás támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Jelentkezési határidő: 2020. február 29.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 2020-02-13