IT INFRASTRUKTÚRA ÜZEMELTETŐ

Partnerünk több mint 20 éve működő cégcsoport, 100% magyar tulajdonosi háttérrel, a biztonságtechnika, IT security és IT üzemeltetés terén. Stabil, kiszámítható és jövedelmező környezetet és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítanak munkavállalóik számára.

Gáz és Olajipari ügyfelek kiszolgálására szakosodott SOC és Adatközpont üzemeltetési feladataira keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cégcsoport által használt virtuális szerverpark üzemeltetése
  • A cégcsoport LAN/WAN/SD-WAN hálózatának és eszközeinek üzemeltetése
  • A cégcsoport tűzfal és mentő rendszereinek üzemeltetése
  • Aktív részvétel az IT infrastruktúra folyamatos megújítását célzó projektekben
  • Informatikai rendszerek megbízható, magas rendelkezésre állású működésének biztosítása
  • Kihívást jelentő hibák megoldása második szinten

Elvárások:

  • Nagyvállalati vagy államigazgatási környezetben szerzett min. 2 év üzemeltetési tapasztalat
  • Microsoft kiszolgáló technológiák ismerete (Active Directory, Windows szerver, Windows kliens, Windows hálózati technológiák, DNS, DHCP, o365,)
  • Jó kommunikációs készség, rugalmas megoldás orientált személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • IT Security, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretek
  • VMware, Pfsense OpenVPN és Veeam üzemeltetési tapasztalatok

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, kiszámítható vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Alkalmankénti home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • Informatika / Telekommunikáció: Rendszerüzemeltető/Operátor
  • Informatika / Telekommunikáció: IT Biztonság/Kockázat menedzsment

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajza csatolásával, bérigénye feltüntetésével!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Felsőfokú tanfolyam

Pest
Full time

Published on 21.11.2020