Az OTP Bank Nyrt.

IT infrastruktúra üzemeltetési szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Számítástechnikai eszközök és perifériák üzembe helyezése, üzemeltetése, javítása, karbantartása, üzemből való kivonása.
  • Telekommunikációs és audiovizuális eszközök üzembe helyezése, üzemeltetése, javítása, karbantartása, üzemből való kivonása.
  • Adathálózati infrastruktúra működtetése, szükség szerint külső és belső társ szervezetekkel együttműködve.
  • Szoftverek telepítése, frissítése, törlése.
  • Szükség szerint adatmentés, adat törlés, adat és adathordozó megsemmisítése.
  • A Bank által szervezett rendezvényeken, igény szerinti IT támogatás biztosítása.
  • Új technikai eszközök és megoldások keresése, tesztelése. Szaktanácsadás, beszerzési támogatás.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Az elvárt adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • A csoport használatában lévő gépjárművek üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • WIN 10 felhasználói ismeretek
  • MacOs felhasználói ismeretek
  • Ms Office felhasználói ismeretek
  • Android felhasználói ismeretek
  • iOS felhasználói ismeretek
  • Angol alapszintű nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 3 év IT desktop üzemeltetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulás tapasztalt kollegák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Szakmai- és nyelvi fejlődés biztosított

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 03.09.2020