IT infrastruktúra felelős

A KUKA Hungária Kft. a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert KUKA (Keller und Knappich Augsburg) csoport leányvállalata. Cégünk 1991 óta van jelen Magyarországon. Hazánkban három (Taksonyban, Füzesgyarmaton és Budapesten), Romániában (Temesváron) egy telephellyel rendelkezünk, és több mint 1500 munkatársat foglalkoztatunk. Legnagyobb gyáregységünk Füzesgyarmaton található: közel 20.000 m2 alapterületű üzemünkben készülnek a KUKA robotokat megmozgató vezérlőszekrények, és innen kerülnek kiszállításra a világ összes pontjára.

Feladatok

  • a füzesgyarmati telephely munkaállomásainak üzemeltetése,
  • az informatikai eszközök nyilvántartása,
  • a vállalatnál működő HelpDesk rendszerbe beérkező felhasználói problémák megoldása,
  • WAN-LAN kapcsolat felügyelet, internet szolgáltatói kapcsolattartás, hibabejelentés,
  • hálózat kábeleinek és a rendező szekrényeknek az állapotfenntartása,
  • felhasználói támogatás nyomtatás, lapolvasás területén,
  • projektekben és fejlesztési feladatokban való részvétel.

Elvárások

  • középfokú oktatás keretében szerzett szakirányú végzettség,
  • 2-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS Windows 10 üzemeltetési szintű ismerete,
  • MS Windows Server 2012, 2016 alapismeretek,
  • TCP/IP hálózati alapismeretek,
  • többműszakos munkarendben és készenlétben történő munkavégzésre való hajlandóság,
  • önálló és megbízható munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem.

Előny

  • angol és/vagy német nyelvismeret,
  • felsőfokú oktatás keretében szerzett szakirányú képesítés,
  • biztonsági kamera rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Office 365, Exchange üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • cafeteria, 13. havi bér
  • céges mobiltelefon, céges laptop
  • továbbképzések, tréningek

Füzesgyarmat, 5525 Magyarország
Békés
Full time
2 years
Vocational school

Published on 18.06.2020