Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres

SAP fejlesztő

munkakör betöltésére

Téged keresünk:

  • Ha van tapasztalatod, és megfelelő ismereted az SAP FI, LO, HR moduljainak technikai szempontú menedzselésében
  • Ha motivált vagy, hogy ABAP fejlesztéssel foglalkozz
  • Ha érzel magadban elszántságot és kitartást, hogy megértsd a banki környezetet
  • Ha nem ijedsz meg a problémáktól és a gyors, hatékony megoldásokat keresed,
  • Ha részese szeretnél lenni szakmai változásoknak, és megfelelsz az alábbi elvárásoknak, akkor jelentkezz az általunk meghirdetett pozícióra.

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú (MSc, BSc) végzettség (informatikai, pénzügy, közgazdasági)
  • Releváns területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Banki érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, önálló munkavégzésre
  • Kitartó, magas színvonalú, proaktív munkavégzés
  • Új ötletek/megoldások kezdeményezése, elemző készség
  • Banki SAP környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • ABAP Web Dynpro, JAVA tapasztalat előnyt jelent

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 04.09.2020