Az OTP Bank Nyrt.

IT fejlesztési szakértő

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Az OTP Bank a lakossági hiteligénylési- és bírálati rendszerének backend fejlesztési csapatába keres fejlesztőt. A jelölt feladata a hiteligénylési folyamatokat érintő üzleti igények felmérése, dokumentálása, fejlesztési feladatok elvégzése. Az ideális jelölt a fejlesztés mellett tesztelési és rendszerszervezési tapasztalatokkal is bír.

Elvárások:

  • Erős SQL és Oracle adatbázis ismeretek
  • Alap szintű JAVA fejlesztői tudás
  • CI/CD pipeline ismerete
  • IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent:

  • PL/SQL programozási tapasztalat
  • SAS szoftverek ismerete
  • Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Jenkins/Jira/ELK ismerete

Profil:

  • Érdeklődő, önfejlesztő, logikus gondolkodásmód
  • Kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka és egyéni munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Agilis munkamódszer
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Külsős és belsős képzések
  • Karrierút
  • Stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít
  • Home office lehetősé

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 02.09.2020