IT ÉRTÉKESÍTŐ

Stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonban lévő, közel 30 éve sikeresen működő és folyamatosan fejlődő informatikai cég keres IT értékesítőt csapatába.
A cég ügyfelei a legkülönbözőbb iparágakból kerülnek ki, mint a gyártóipari, biztosító és pénzintézeti, gyógyszeripari, szolgáltatóipari, telekommunikációs, továbbá az államigazgatáshoz tartozó vállalatok közül. A felmerülő igényeket tapasztalt szakembereikkel a legújabb technológiák ismeretén alapuló komplett megoldásokkal szolgálják ki lefedve az informatikai portfólió széles körét.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a régi és új ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása, hideghívások bonyolítása
  • Tárgyalások leszervezése, megtartása, árajánlatok készítése
  • Részvétel marketinges rendezvényeken, továbbképzéseken

Elvárások:

  • Téged várnak, ha:
  • rendelkezel középfokú végzettséggel
  • minimum 2 éves értékesítői tapasztalattal az IT területén
  • minimum alapfokon értesz angolul
  • az IT területet magabiztosan ismered
  • nyitott vagy a rugalmas, önálló munkavégzésre

Juttatások, ajánlat:

  • Laptop, telefon, kulcsos autó
  • Havi elszámolásban alapbér +jutalék

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Informatikai értékesítés

Egyéb információk:

  • Folyamatos képzések
  • Támogató fiatalos csapat mind a betanulásnál, mind a munkában
  • Háttértámogatás asszisztencia által
  • Céges rendezvények
  • Nyugodt, családias munkahelyi légkör
  • Az iroda, a 18. kerületben található, de a munka az ország egész területén folyik.

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Budapest
Full time

Published on 31.07.2020