IT Consultant (szoftverfejlesztő)

Ügyfelünk egy prominens, németországi szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó cég, akik most nyitják meg budapesti irodájukat, így nekik keresünk IT tanácsadó (szoftverfejlesztő) jelölteket az alább felsorolt feltételekkel. (Fontos: a cég nem munkaerőkölcsönző cég, saját, belső projekteken fogsz dolgozni, alkalmazotti státuszban.)

Feladatok:

  • A cég által meghatározott projektekben részvétel, erős problémamegoldási lehetőségekkel

Elvárások:

  • Legalább MSc szintű matematikus/fizikus/informatikus felsőfokú egyetemi végzettség
  •  Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  •  Legalább alapszintű német nyelvtudás
  •  Programozási gyakorlat a következő technológiák valamelyikében: Java, PHP, Javasrcipt/Typescript.
  •  A szoftverfejlesztés  iránti elkötelezetség
  •  Magas szintű tanulmányi előmenetel (tehát nemcsak a végzettség számít, hanem az iskolában elért eredmények is)

Előnyt jelent:

  • PhD végzettség a fent említett területek valamelyikén. Ha pályakezdő vagy, az külön előny.

Amit a cégről és a lehetőségről még tudnod kell:

Részese lehetsz egy most induló csapatnak, és izgalmas nemzetközi projekteken dolgozhatsz. A cég központja a bajor régióban van, összesen több, mint 400 alkalmazottjuk van. Az alkalmazottak 60%-a PhD végzettségű, 90%-a MSc végzettségű. Akadémikus, támogató környezetre számíthatsz. A tanulást és a fejlődést nagyon segítik, támogatják a szakmai konferenciákon, továbbképzéseken való részvételt.

A vírushelyzetre tekintettel egyelőre otthonról (remote) fogsz dolgozni, de ha a helyzet stabilizálódik, ki fognak bérelni a csapatnak egy színvonalas irodát Budapesten.

Kérjük, a pályázatodhoz magyar és angol nyelvű önéletrajzot csatolj.

Rólunk: A BeMyBoss azoknak a kivételes tehetségeknek szól, akik nyitottak az új kihívásokra, illetve azoknak a munkáltatóknak, akiknek nincs idejük a legjobb jelölteket keresni, és gyors megoldásokra van szükségük.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Master

Published on 19.02.2021