IT Business Analyst

Feladatok:

  • Pénzforgalmi rendszer Business Analyst szerepkörének ellátása
  • Üzleti területekkel, leánybanki társterületekkel együttműködés
  • Üzleti igényekből specifikáció készítése
  • Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása
  • A tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, integrált tesztekben való részvétel, tesztelési forgatókönyv és jegyzőkönyv készítése)
  • Kapcsolattartás IT társterületekkel, valamint a külföldi szállítóval
  • Információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése és támogatása
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatása, adatnyújtás

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség és/vagy legalább 3 éves pénzintézeti releváns tapasztalat
  • Szakmai aktív középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és rendszerszervezői ismeret
  • Kommunikációs készség és együttműködési képességz
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Pénzforgalmi üzleti tevékenységet támogató rendszerek ismerete

Amit előnynek tartunk:

  • Informatikai rendszerek használatában való jártasság
  • Workflow folyamatokban és alkalmazások közötti hibakeresésben szerzett tapasztalat (log elemzés, trace)
  • Unix (Linux) ismeretek
  • Shell script, Groovy programozás, REST/ SOAP, XML tapasztalatok
  • Oracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismeretek
  • Agilis módszertani ismeret
  • Banki folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Agilis munkakultúra

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 13.02.2021