Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenegy országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az  alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

IT auditor

Feladatok:

  • Banki termékekkel, technológiákkal összefüggő informatikai és információ-biztonsági ellenőrzések végrehajtása,
  • Csoporton belüli kiszervezett informatikai jellegű tevékenységek jogszabály által, illetve MNB ajánlásban előírt rendszeres ellenőrzése,
  • Értékteremtő javaslatok megfogalmazása a vizsgált terület számára,
  • Vizsgálati megállapítások és javaslatok egyeztetése,
  • Vizsgálati jelentések és kapcsolódó kockázatelemzések készítése,
  • Eseti jelleggel részvétel banki projektekben, az információbiztonsági követelmények érvényesülésének támogatásában,
  • Belső banki szabályzatok véleményezése,

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább 2-3 éves banki informatikai vagy ellenőrzési területen szerzett releváns tapasztalat (kiszervezett tevékenységek ellenőrzésében szerzett tapasztalat előnyt jelent),
  • Informatikai kontrollkörnyezet és ellenőrzési tevékenységek ismerete,
  • Informatikai trendek, biztonsági és ellenőrzési trendek ismerete,
  • Pénzügyi szektor és banki rendszerek általános ismerete,
  • Kiváló kockázatértékelési és elemzési készség,
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség,
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességek,
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre,
  • Együttműködési és csapatmunka készség.

Előny:

  • CISA (Certified Information Systems Auditor) minősítés
  • Csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
  • Home office munkavégzési lehetőség.

IT auditor

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 17.02.2021