Similar jobs like this one

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Auditor

munkakörbe

Feladatok:

  • A Bank informatikai rendszereinek és kontrolljainak ellenőrzése
  • Banki termékekkel, technológiákkal összefüggő informatikai és információbiztonsági ellenőrzések végrehajtása
  • Informatikai vizsgálatok tervezése és megvalósítása (önállóan és csapatban)
  • Vizsgálati jelentések és kockázatelemzések készítése
  • Vizsgálati megállapítások és javaslatok egyeztetése az érintett területekkel
  • Részvétel banki projektek támogatásában
  • Belső szabályzatok egyeztetése, véleményezése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 éves informatikai vagy ellenőrzési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Aktív angol nyelvismeret (legalább középfokú nyelvvizsga)
  • Pénzügyi szektor és banki rendszerek általános ismerete
  • Kiváló kockázatértékelési és elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség

Előny:

  • CISA (Certified Information Systems Auditor) minősítés
  • Csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Részvételi lehetőséget belföldi és külföldi bankcsoporttagoknál lebonyolított vizsgálatokban
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
  • Fiatalos, támogató csapatot, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Auditor

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 08.12.2021