IT Audit Szakértő

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102IASZ
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest - XIV. Kerület

Feladatok

  • IT-hoz kapcsolódó audit tervek összeállítása, egyeztetése és nyomonkövetése
  • Rendszeres belső és külső IT auditok tervezése és elvégzése
  • Kapcsolattartás az auditor szervezetekkel
  • Az audithoz szükséges dokumentumok készítése és a dokumentumkészítés levezénylése
  • Követelmények elemzése, javaslatok egyeztetése az érintett területekkel
  • IT biztonsági stratégia nyomon követése, egyeztetése
  • Kapcsolattartás az IT security terület képviselőivel
  • Jogszabályi megfelelőség ellenőrzése
  • Közreműködés belső szabályzatok készítésében, felülvizsgálatában és betartatásában
  • Szakmai projektek, munkacsoportok támogatása
  • Módszertanok fejlesztése
  • A belső ellenőrzési feladatok nyilvántartásának vezetése, a rendszeres follow up tevékenységek menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • 3 éves tapasztalat informatika-biztonsági auditori vagy audit tanácsadói szerepkörben
  • Common Criteria ismerete
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó analitikus képesség
  • Gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés
  • Jó koordinációs, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés

Előny

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat PKI, illetve elektronikus aláírás témakörökben
  • CISA (Certified Information Systems Auditor) minősítés
  • Confluence ismeretek
  • Részvétel Informatikai Biztonsági Irányítási Rendszer (IBIR) projektben

Egyéb információ

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Jól megközelíthető munkahelyet
  • Sportolási lehetőséget

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 15.09.2020