IT architect gyakornok

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Feladatok:

  • Banki belső fejlesztési módszertan megismerése
  • Architektúra fejlesztési metodológia megismerése
  • Banki architektúra fejlesztés támogatása
  • Rendszer felmérések elvégzése önállóan
  • Folyamatos kapcsolattartás más IT területekkel
  • Riportolás
  • Sparx (Enterprise Architect UML alapú modellező eszköz) megismerése és napi szintű használata
  • Részvétel architektúra fejlesztési fórumokon (pl.: Architektúra Board)
  • Lehetőség saját architektúra fejlesztési ötletek kidolgozására és megvitatására
  • Napi folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony
  • Gazdasági vagy informatikai tanulmányok folytatása
  • IT alapismeretek
  • Erős MS Office ismeretet

A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető) Munkaidő

  • Minimum heti 20-25 óra vállalása
  • Legalább fél év gyakornoki idő teljesítése

Amit kínálunk

  • Bruttó 1310Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Önálló felelősséggel járó feladatok
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • SQL ismeret előnyt jelent

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Budapest
Part time

Published on 15.10.2020