IT adminisztrátor

A KIKA lakberendezési Kft az osztrák és a kelet – európai bútorpiac vezető lakberendezési vállalataihoz tartozik. Olyan eredményorientált kollegát keresünk, aki aktivitásával erősíti a cégünket. Várunk téged, mint

Főbb feladataid:

  • Ebben a pozícióban az IT csapatot támogatod, figyelembe véve a vállalat IT stratégiáját
  • Szerverrendszereink és hardverhálózatunk telepítése, konfigurálása és támogatása (Microsoft, adatbázis rendszerek, távoli asztali rendszerek stb.)
  • Szerverplatformok felügyelete és konfigurálása (Windows)
  • A vállalatirányítási rendszerek támogatása és működési zavarainak javítása, hardver és szoftver területen, telefonon és személyesen egyaránt
  • Hardver eszközök kezelése
  • Felhasználói jogosultságok kezelése
  • telefonhálózatok és mobil eszközök beszerzésének segítése és ezek kezelése
  • Vállalati helpdesk
  • Különböző informatikai projektek lebonyolítása

Téged keresünk:

  • Ha van B kategóriás jogosítványod és nem rettensz vissza a gyakori utazástól
  • Társalgási szinten beszélsz németül
  • Előny, ha még angolul is tudsz
  • Van informatikus végzettséged

Ha jellemző rád a:

  • Tanulási, fejlődési vágy
  • Rendszerszemlélet, analitikus, stratégiai gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való képesség, magabiztos fellépés
  • Önállóság, rugalmasság, kitartás, terhelhetőség

Amit biztosítunk:

  • Pozitív, nyitott munkakörnyezet egyszerű hierarchiával és rövid kommunikációs csatornákkal
  • Változatos felelősségi kör
  • Tanulási és szakmai fejlődési lehetőségek

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2020.03.05-ig.

Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 2020-03-06