A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Irodavezetőt

keres tatabányai irodájának élére.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma (gazdasági, vagy HR szakirányú végzettség előny)
  • A szolgáltatói oldalon fizikai toborzásban, munkaerő-kölcsönzőnél szerzett többéves szakmai tapasztalat projektvezetőként, esetlegesen kirendeltség vezetőként/irodavezetőként
  • Magabiztos munkaügyi ismeretek
  • Alapvető  pénzügyi-számviteli ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • Vezetői attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Célorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú rugalmasság

Előny:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Külföldi munkavállalók toborzásában szerzett gyakorlat

Feladatok:

  • A Man at Work regionális szintű kölcsönzési tevékenységének koordinálása, a hozzá tartozó tatabányai iroda teljeskörű és eredményes működtetése
  • A projektvezető, toborzó, ügyfélszolgálatos kollégák szakmai támogatása, motiválása, folyamatos fejlesztése
  • Személyes kapcsolattartás a cég stratégiai ügyfeleivel, a felmerülő problémák kezelése
  • A folyamatos, magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása, az ügyfélelégedettség és elköteleződés növelése
  • Értékesítési tervek elkészítése és végrehajtása az ügyvezetővel együttműködésben meghatározott célkitűzések alapján
  • Új ügyfelek felkutatása, az új ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, üzletfejlesztés
  • Hivatali, hatósági ügyek intézése
  • Javaslattétel a folyamatok és rendszerek optimalizálására a szolgáltatási színvonal ügyféligényeknek megfelelő fenntartása érdekében
  • Jelentések, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése az ügyvezető, a hatóságok, az ügyfelek számára

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria)
  • Professzionális szakmai háttér
  • Tréningek, csapatépítők
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Megbízható ügyfélkör

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20 915-6641-es mobilszámon!

Irodavezető - Tatabánya

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 29.11.2020