IRODAVEZETŐ ASSZISZTENS (RÉSZMUNKAIDŐ)

Feladatok:

  • Vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése,
  • Írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, szerződések, jelentések stb.), megszerkesztése,
  • Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása,
  • Kapcsolattartás a vezető külső partnereivel, valamint a szervezet belső munkatársaival,
  • Egyéb, a vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése (utazásszervezés, PR, ügyfélkapcsolat stb.),
  • Közösségi média felületek kezelése, weboldal tartalmának frissítése,
  • Irodai munkavégzés során felmerülő feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat asszisztensként,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Precíz, önálló és alapos munkavégzés,
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban egyaránt (elsősorban írásban kell használni).

Előnyök:

  • Szem előtt tudja tartani az ügyfelek és kollégák érdekeit,
  • Közösségi média ismerete, az abban rejlő lehetőségek kihasználásának készsége,
  • Kreatív és több dologra is tud figyelni,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Részmunkaidős, bejelentett állás,
  • Éves bónusz (céges teljesítés és egyéni teljesítményértékelés figyelembe vételével),
  • Összetartó, családias, kis létszámú csapat,
  • Tapasztalt, szakmailag hozzáértő, támogató kollégák,
  • Nyitott, rugalmas vezetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely.

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Munkaidő: hétfőtől - péntekig heti 20 órában, megbeszélés alapján

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021