Irodavezető

FAKON Vállalkozási Kft határozatlan időre német nyelvtudással munkatársat keres alábbi munkakörbe:

Irodavezető

Főbb feladatok

  • A kirendeltség (fióktelep) irodai feladatok menedzselése
  • Kirendeltségvezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a németországi könyvelővel, valamint hatóságokkal
  • Banki- és pénzügyi műveletek végzése
  • Szoros együttműködés a budapesti társosztályokkal
  • Fordítás, tolmácsolás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos folyékony német nyelvtudás szóban és irásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmas, alkalmazkodó egyéniség
  • Jó kommunikációs – és szervező készség

Munkavégzés helye: Németország, Düren

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését magyar és német nyelvű önéletrajzzal.

Jelentkezési határidő: 2019. december 12.

Irodavezető

Germany
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 28.02.2020