Munkatársat keresünk

Ügyfél kapcsolattartó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkeresése
  • Megbízókkal való kapcsolattartás
  • Együttműködés a csapat értékesítésével​

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt, sales területen dolgozott és ott szerzett call centeres tapasztalatokat. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb értéket képviselünk, csapatban és ezen belül önállóan kell dolgozni. Azonban hosszú távú, biztos munkahelyet és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
Pörgős, jó logikával, emlékezőtehetséggel és szervezőképességgel rendelkező jelöltet keresünk, aki önállóan képes dolgozni, képes elfogadni és végrehajtani a vezető kérését és utasítását, mert tudja, hogy az a cég érdekét szolgálja, aki úgy gondolja, hogy terhelhető és szereti a kihívásokat, probléma megoldásokban jeleskedik. Szeret és akar a vevőkkel kommunikálni és akár konfrontálni is, ha a cégnek az az érdeke, de megtartja a tiszteletet és az alázatot.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word átlagos ismerete)​

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes munkabér + forgalmi és eseti jutalékok
  • Családias hangulatú légkör

Munkavégzés helye: Velence, Tópart utca 47.

Velence, 2481 Magyarország
Fejér
Full time
1 year
High school

Published on 22.08.2020