Irodai asszisztens HR területen

A Mind-Diák belvárosi irodájában számos hallgató vesz részt diákmunka projektek és gyakornoki programok létszámigényének teljesítésében. Tapasztalt projektvezetők tanítják meg a HR szakma alapjait, egyetemi elfogaltságaidhoz igazítják a beosztásod, támogatják szakmai fejlődésed, amivel párhuzamosan jövedelmed is nő.

Feladatok:

  • Toborzásban történő aktív részvétel
  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • Riportkészítés a jelöltekről
  • Beosztáskezelés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (akár passzívos is lehetsz)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás - nyelvvizsga nem elvárás
  • Önálló, kommunikatív, talpraesett személyiség
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig min. 30 óra/hét, rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Kezdő bér: bruttó 1250 Ft/óra, 3 hónap után már 1350 Ft/óra
  • Sávos bérnövekedés akár bruttó 1550 Ft/óráig
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség a toborzás és kiválasztás területén
  • Hosszú távú perspektíva
  • Könnyen megközelíthető belvárosi iroda
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Céges telefon

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Budapest
Part time

Published on 25.11.2020