Irodai recepciós

Egy globális gyógyszeripari vállalat, amely amellett kötelezte el magát, hogy egyre igényesebb módon támogassa ügyfeleit és vállalkozásukat. 60 éves tapasztalatukra támaszkodva nyújtanak kiváló minőségű gyógyszereket és vakcinákat. Várnak Téged is  csapatukba! Feladatok:

  • Postázás
  • Szállodai szoba foglalása
  • Vendégek fogadása
  • Taxirendelés

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 8:00-12:00 között
  • Minimum 16 óra/hét

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Budapest
Part time

Published on 03.12.2020