Similar jobs like this one

Irodai alkalmazott

  • Export, belföldi értékesítések számlázása
  • CMR, EKAER készítése
  • Boltban készletváltozások rögzítése,
  • Bevétel - kiadás nyilvántartása könyvelőirodának havi összesítés készítése
  • Dolgozók napi teljesítményének és szabadságnapoknak rögzítése
  • Dolgozóknak a munkaműveleti csíkok kiosztása
  • Dolgozók havi bérelszámolási lapjának egyeztetése, kinyomtatása, összesítése
  • Munkanapok rávezetése, elkészítése, dolgozóknak kiosztása
  • Bértételek (normák) változásának, az új modellek bértételeinek rögzítése
  • Szükség esetén normacsíkok nyomtatása
  • Intrastat jelentés hóközi vezetése, határidőre beküldése
  • Munkáltatói igazolások készítése, postázás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

  • Hasonló munkakörben tapasztalat
  • Minimum alapfokú német nyelvtudás (írásban, szóban)
  • Középfokú érettségi
  • Word, Exel ismerete, használata
  • Jó alkalmazkodóképesség, rugalmasság.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó csapat
  • Bejárás támogatás

Vas
Full time

Published on 06.07.2021