Berendezési tanácsadó, szerkesztő

A Vivax Irodabútor a piac egyik meghatározó irodabútor forgalmazó cége, mely közel 30 éve van jelen az irodabútor piacon Budapesten, Debrecenben és Miskolcon.

Ha szeretnél álomirodákat tervezni, jól kommunikálsz, hosszú távon gondolkozol, és nem utolsósorban szeretnél innovatív munkakörnyezetben dolgozni, akkor köztünk a helyed!

FELADATOK:

  • Árajánlatok készítése
  • Berendezési alaprajzok, látványtervek készítése
  • Ügyfelek tájékoztatása a forgalmazott termékekről
  • Aktuális projektek lebonyolítása, új projektek keresése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • CAD alapú programok alapszintű ismerete
  • Műszaki alapismeretek, rajzolvasási képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó analitikus -, és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, rugalmas, felelősségteljes személyiség
  • Önállóan és csapatban is képes eredményes munkavégzésre
  • Ügyfélorientáltság, nyitottság, segítőkészség

ELŐNYT JELENT:

  • Több éves tervezői, szerkesztői gyakorlat
  • pCon Planner tervezőprogram, Photoshop, Illustrator, InDesign ismerete
  • Kiemelkedő ügyfélorientált szemlélet
  • Angol, német vagy egyéb nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszú távú céges szemlélet
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Motivált, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • 40 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költség hozzájárulás

Munkavégzés helye: Törökbálint, MaxCity Lakberendezési Áruház

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény feltűntetésével, "Berendezési tanácsadó, szerkesztő - Törökbálint" pályázat megjelöléssel lehetséges.

Törökbálint, 2045 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 02.08.2020