Irodabútor Szállító / szerelő (Debrecen)

 Irodabútor Szállító / Szerelő

A Vivax Irodabútor a piac egyik meghatározó irodabútor forgalmazó cége, mely közel 30 éve van jelen az irodabútor piacon Budapesten, Debrecenben és Miskolcon.

Feladatok:

  • Beérkező szállítmány lerakodása
  • A napi szállítási feladatokban való részvétel
  • Megrendelések helyszínre szállítása
  • Kiszállított bútorok összeszerelése, alaprajz alapján történő elhelyezése
  • Csomagolóanyag deponálása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Lapraszerelt bútorok szerelésében szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, motiválható, csapatjátékos személyiség
  • Önálló, rugalmas, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfél orientáltság, nyitottság, segítőkészség
  • Ápolt megjelenés

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Asztalosipari végzettség
  • Referencialevél bemutatása előző munkahelyről

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú céges szemlélet
  • 40 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költség hozzájárulás

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény feltűntetésével, "SZÁLLÍTÓ, SZERELŐ" pályázat megjelöléssel lehetséges.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year

Published on 2020-02-27