Ügyfélkapcsolati munkatárs

Az ország egyik legnagyobb közműszolgáltatója, irodai feladatok ellátására,

 Ügyfélkapcsolati munkatársat keres

(nem jutalékos és nem értékesítő tevékenység)

azonnali kezdéssel, budapesti irodaházába.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Írásos beadványok kezelése
  • Beérkező telefonos és írásos megkeresések megválaszolása
  • Általános irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Érettségi
  • Microsoft office csomag felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikatív, gyorsan tanuló, agilis személyiség
  • SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Juttatás: Bruttó 266.000.- Ft
    + Cafetéria évi bruttó 300.000 Ft
    + Teljesítmény értékelés alapján bónusz februárban
    + Évi plusz 6 nap fizetett pótszabadság biztosítása a törvényileg előírt kereten fölül
    + Egészségmegőrző csomag biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapesten, a III. kerület Kunigunda útján.

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja kérjük, hogy szakmai önéletrajzát küldje meg számunkra.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
High school

Published on 16.11.2020