Similar jobs like this one

Recommended jobs

Irányítástechnikai műszerész munkatárs

Megbízónk részére:

Partnerünk több, mint 25 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás területén tevékenykedő Társaságának algyői telephelyére keressük új

Munkatársukat

Műszerész

pozícióba.

Mind pályakezdő, mind tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Részvétel az automatizálási rendszerek technológiai helyszíneken történő kivitelezésében
  • Kábelek fektetésében való részvétel
  • Kábelnyomvonalak kiépítésében való részvétel
  • Kábelvégek kiképzése
  • Műszaki huzalozási rajzok értelmezése és ez alapján kábelek, elosztó szekrények bekötése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Technikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tartósan vidéken töltött munkákban való részvétel
  • Lelkes, elhivatott mentalitás
  • Kiváló képesség csapatban dolgozásra
  • Fejlődésre való nyitottság

Előnyök:

  • Szerelésvezetői szerepvállalás (tapasztalt szakember esetén)
  • Olaj- és gázipari jártasság
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte
  • Villanyszerelői szakképesítés megléte

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Összetartó csapat remek hangulattal
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel)
  • Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap, irodai masszázs, stb.)

Algyő, 6750 Magyarország
Csongrád
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 13.05.2021