Irányítástechnikai és-automatizálási mérnök

Heves megyében a legmodernebb, egyedülálló technológiával felszerelt élelmiszer-feldolgozó és gyártó üzembe keresünk mérnök munkatársat az alábbi pozícióra:

Munkavégzés helye:     Heves megye

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Munkája során biztosítja a teljes vállalati folyamatirányítási rendszer (DCS) működőképességét a terepi eszközöktől a rendszerek PLC-s eszközein keresztül a folyamatirányító DCS számítógépekig.
  • Az üzemben az irányítástechnikai, automatizálási, a DCS rendszerrel kapcsolatos szakfeladatok ellátása.
  • Technológiai folyamatok, gépek berendezések működőképességének biztosítása (irányítástechnikai, automatizálási szempontból).
  • DCS rendszerhez kapcsolódó, irányítástechnikai, műszerezési hibaelhárítás és megelőző karbantartási feladatok kialakítása, végrehajtása és fejlesztése.
  • Aktív közreműködés a vállalatirányítási rendszer munkaköréhez kapcsolódó moduljainak használatában, működtetésében.
  • Aktívan közreműködik az irányítástechnikai, folyamatirányítási fejlesztésekben, módosításokban.
  • Folyamatos kapcsolattartás társterületekkel, gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel, elsősorban gépészeti, villamos karbantartás, termelés, energia üzemek.
  • A szakterületéhez tartozó műszerek, irányítástechnikai elemek tartalék készleteinek biztosítása,
  • Megfelelő kapcsolatot épít ki és tart fenn a műszerezés, irányítástechnikai gyártó és kivitelező cégek szakembereivel.
  • Folyamatosan fejleszti tudását a műszerezés, irányítástechnika területen alkalmazott eszközök minél jobb megismerése, használata, hibaelhárítása érdekében.
  • A műszerezéssel, irányítástechnikával kapcsolatos dokumentáció készítése, biztosítása.
  • A szakterületével kapcsolatos képzéseken aktív részvétel, ill. a megszerzett ismeretek átadása, oktatása a villamos, irányítástechnikai szakemberek (villanyszerelők, műszerészek, technikusok) számára.

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Felsőfokú villamosmérnöki, vagy automatizálási, folyamatirányítási végzettség.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Office.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.
  • Eredmény orientál, lendületes személyiség.

Előnyös, de nem feltétel:

  • Projekt managementben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztosítás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázatát – a fényképes magyar és az angol nyelvű önéletrajzát!

Üdvözlettel:

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11.

Looking for the Best.....JOBMAX

Requirements:

- Felsőfokú villamosmérnöki, vagy automatizálási, folyamatirányítási végzettség.
- Társalgási szintű angol nyelvtudás.
- Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Office.
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés.
- Eredmény orientál, lendületes személyiség.

Benefits:

- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
- Versenyképes jövedelem
- Kiemelt bejárási hozzájárulás
- Privát egészségbiztosítás finanszírozása
- Cafeteria (SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

Qualities:

- Projekt managementben szerzett tapasztalat
- SAP ismeret

Heves
Full time
1 year
Bachelor

Published on 08.07.2020