Ipari klíma szerelő szerviztechnikus

Ipari légkondicionáló berendezésekkel foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Ipari klíma szerviztechnikus

munkatársakat

Feladatok:

  • Ipari környezetben és irodaházakban ipari klíma berendezések beüzemelése, karbantartása, javítása

  • Elvégzett munkák dokumentálása, adminisztrációja munkalapon és jegyzőkönyvben

  • Alvállalkozók munkájának és munkájuk minőségének ellenőrzése

  • Szerviz tréningeken való részvétel

Elvárások:

  • Ipari és kereskedelmi hűtőgép szerelő vagy Hűtő-, klíma-és hőszivattyú berendezés-szerelő (lakossági klíma szerelői végzettség nem megfelelő)

  • Ipari klíma és hűtőgépszerelésben szerzett tapasztalat ( lakossági klíma szerelésben szerzett tapasztalat nem megfelelő)

  • Önálló, megbízható munkavégzés

  • "B" kategóriás jogosítvány

  • Villanyszerelői jártasság

Előny:

  • Villanyszerelői végzettség

  • HKVSZ környezetvédelmi szakvizsga (szivárgásvizsgálat, FG-I)

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges autó és telefon - magánhasználatra is

  • Fejlődési lehetőség, folyamatos képzések, oktatások

  • Berén kívüli juttatások – cafeteria, teljesítmény alapú bónusz

  • Stabil, megbízható munkahely

Egyéb:

  • Budaörsi telephely – nem kell napi szinten bejárni a telephelyre

  • Régiók szerinti munkavégzés - Budapest valamint Pest megyei régió és Közép-magyarországi régió

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a klima-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Budapest
Full time

Published on 04.07.2022