Pozíció leírása / Job description

Győri Partnerünk műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetési, karbantartási szolgáltatásokat nyújt autóipari nagyvállalatok számára. Csapatuk bővítésére keresünk megbízható szakembereket.

Amennyiben rendelkezik középfokú villamosipari végzettséggel és dolgozott már gépbeállítóként vagy karbantartóként, vagy már tapasztalt ipari kapuszerelésben, jelentkezzen hozzánk!

Feladatok:

  • ipari kapuk karbantartási és hibaelhárítási feladatainak elvégzése
  • pontos dokumentáció

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • középfokú villamosipari végzettség
  • karbantartási, gépbeállítási munkákban szerzett tapasztalat
  • számítógépes karbantartási program ismerete
  • 12 órás munkarend vállalása
  • előny: német nyelvismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Győri Partnerünk saját állományába keresünk hosszú távra IPARI KAPUSZERELŐ munkatársakat 12 órás munkarendbe.

Amit kínálunk:

  • juttatási csomag: alapbér, műszakpótlék, 13. havi fizetés, cafetéria, bejárás támogatás (céges autóbuszjárat, bérlet 86-100%, autó 15 Ft/km)
  • tervezhető munkarend: 2 éjszaka, 2 pihenő, 2 nappal, 2 pihenő
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • színvonalas, korszerű munkaeszközök
  • előrelépési lehetőség, szakirányú tanulmányok támogatása

Szállást NEM tudunk biztosítani.

Randstad Hungária Kft. logó

Ipari kapuszerelő

Győr
Full time

Published on 05.11.2020