Ipari alpinista

Ipari alpinistákat

keresünk

Veszprém környéki munkavégzésre.

Munkavégzés helye: Veszprém és 100 km-es körzete

Feladatok:

Fő feladatok:

  • Vezeték nélküli távközlési rendszerek és WIFI hálózatok telepítése,
  • Távközlési rendszerek üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása
  • Multiplexerek, konverterek, WIFI AP-k karbantartása
  • Hálózati mérések elvégzése
  • Közreműködés a műsorterjesztési berendezések üzemeltetésében
  • Elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása
  • Ügyelet, készenlét ellátása

Elvárások:

  • Távközlési üzemeltetés iránti kiemelkedő érdeklődés
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ipari alpinista munkavégzésre való hajlandóság
  • Egészségügyi alkalmasság magasban történő munkavégzésre
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás
  • Távközlési telepítési vagy üzemeltetési tapasztalat előnyt jelent
  • Ipari alpinista képesítés megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bruttó 380.000 – 420.000 Ft/hó + készenléti díj + Túlórapótlék
  • Cafeteria: 460.000 Ft/év
  • Céges telefon
  • Egészségügyi szolgáltatáscsomag
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet.

Tel: +36 20 411 3921

Veszprém
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 27.02.2020