Internetes Tartalomfejlesztő (Német nyelvtudással)

Egy nemzetközi hátterű, IT szolgáltatásokat nyújtó nagyvállalat számára keresünk munkatársakat, akik a világ legjelentősebb internetes keresőmotorjának német nyelvű tartalomkezelésének fejlesztéséért felelnének.

Feladatok

  • Adatkezelési és szövegmagyarázó szolgáltatások fejlesztése
  • Együttműködés a gépi tanulással és modellezéssel foglalkozó csapatokkal
  • Adatok biztosítása a virtuális kisegítő szoftver nyelvértési képességeinek javítása érdekében
  • Nyelvi minták és jelentések azonosítása szóösszetételekből
  • A virtuális kisegítőbe rögzített szándékok hasonlóságainak és különbségeinek azonosítása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes, felsőfokú, aktív német nyelvismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az IT szektor, mesterséges intellingencia iránt
  • MS Office és Internet ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozottság, önállóság

Előny

  • Felsőfokú végzettség
  • Nemzetközi nagyvállalatnál szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes körű home-office lehetőség
  • Részmunkaidőben (4 vagy 6 óra) történő munkavégzés lehetősége
  • Versenyképes fizetés és kiterjedt juttatási elemek
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet

Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Tolna
Baranya
Veszprém
Zala
Vas
Somogy
Bács-Kiskun
Csongrád
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Nógrád megye
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Part time
no work experience required
Secondary school

Published on 04.05.2021