Ingatlankezelési koordinátor (magasépítmény) (Budapest)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • Koordinálja és felügyeli az igazgatóság magasépítményi tevékenységét, az ütemezett karbantartással, illetve az utaskomfort és a munkakörülmények javításával kapcsolatos feladatokat, továbbá a beruházások, felújítások előkészítésére irányuló feladatokat; az ütemtervek összeállítását, a költségfelhasználás figyelemmel kísérését.
  • Részt vesz a beszerzési igények meghatározásában, a beszerzési tervek összeállításában, a kapcsolódó műszaki dokumentációk kidolgozásában.
  • Közreműködik a magasépítmények és az ingatlanüzemeltetési tevékenységgel érintett létesítmények tervvéleményezésében, tervezési szempontok meghatározásában.
  • Közreműködik az ingatlanüzemeltetési és magasépítményi tevékenységet érintő informatikai fejlesztések előkészítésében, a szakterületet érintő műszaki elvárások meghatározásában; az ingatlanüzemeltetéssel, építmények fenntartásával kapcsolatos vállalati szabályzatok, utasítások kidolgozásában.
  • Közreműködik az igazgatóság szakmai irányítása alatt álló területi szervezetek tevékenységének ellenőrzésében; támogatja munkájukat.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (építő- és/vagy építészmérnök diploma)
  • pályakezdők és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • határozottság
  • együttműködő képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • önállóság

Munkavégzés helye
Könyves Kálmán krt. 54-60.
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea +36 (30) 668 5846
2020. május 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 01.06.2020