ingatlankezelési szakelőadó II.

Amennyiben rendelkezel építőmérnök vagy építészmérnök diplomával és érdekel a vasút, úgy jelentkezz hozzánk, ahol megismerheted az ingatlanos szakmát a vasút oldaláról is.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- az ingatlankezelési és műszaki feladatok ellátása
- előkészítő munkálatokkal közreműködik a szakterületével kapcsolatos szabályzatok, normák, tervek kidolgozásában
- a területi mennyiségi felhasználások jelentéseit, kimutatásait elkészíti
- a szerződéseket előkészíti, nyilvántartja, adatot szolgáltat
- részt vesz a felújítási, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - építészmérnök, építőmérnök (közmű építő)diploma
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük
- ingatlankezelési, üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk
- biztos munkahely
- kiszámítható munkaidő és jövedelem
- utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
- önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás
- Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-06-30

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének
üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó
infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és
karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021