Ingatlankezelési művezető

Érettségivel és műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezel? Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb vállalatánál dolgozni? Jelentkezz hozzánk! Ha szeretnél sokrétű tapasztalatot szerezni az ingatlanok üzemeltetésében, akkor várunk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- a hatáskörébe tartozó üzemviteli, karbantartási munkafolyamatok napi rendszerességgel történő szervezése, koordinálása, és ellenőrzése
- gondoskodik a rábízott munkahelyre vonatkozó üzem- és munkaszervezési előírások betartásáról, a műszaki, technológiai, biztonságtechnikai, tűzrendészeti, munkavédelmi, balesetelhárítói és egészségvédő rendelkezések, szabályok betartásáról
- ellenőrzi az elvégzett munkákról kiállított munkalapokat, bizonylatokat, a kiállított számlákat
- biztosítja (leltárfelelősségi megállapodás alapján) a munka elvégzéséhez szükséges anyagokat, szerszámokat, munka- és védőfelszereléseket a munkafolyamatok zavartalan lebonyolítása érdekében
- vezeti a munkavállalók munkavégzésével kapcsolatban előírt nyilvántartásokat (munkaidő, oktatások, stb.), illetve felügyeli azok vezetését
- végzi az irányítása alá tartozó fizikai dolgozók szükséges és megfelelő mértékű tájékoztatását, információkkal való ellátását, az előírt oktatások megtartását és dokumentálását

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- műszaki szakirányú állami középiskolai végzettség - érettségi
- szakirányú (ingatlankezelő vagy ingatlanüzemeltető vagy társasházkezelő) középfokú szakképesítés
- 1 év szakmai gyakorlat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- szakszerűség
- megbízhatóság
- önállóság
- szervezőkészség

Előnyként értékeljük
- munka-, tűz-, vagyon-, és környezetvédelemi ismeretek
- irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- anyagkezelési ismeretek

Amit ajánlunk
- hosszú távú biztos munkahely
- kiszámítható munkaidő és jövedelem
- utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
- egészségpénztári hozzájárulás
- szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest (Külső-Mester utca)

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-06-30

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021