Ingatlanhasznosítási szakértő

Új munkatársunk feladatai lesznek
- Társaság által kezelt ingatlan portfólió (MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében és kezelésében lévő ingatlanok) ingatlangazdálkodási, -hasznosítási és -fejlesztési terveinek összeállítása, kiemelt projektek összefogása illetve koordinálása
- Ingatlanhasznosítási stratégia kialakítása
- Közreműködés az ingatlanokon folyó ingatlanfejlesztési tervek véleményezésében, ingatlanhasznosítási, ingatlankezelési tevékenységek megvalósításában
- Ingatlanfejlesztések és a kiemelt hasznosítások kapcsán értékelések, megtérülési számítások készítése
- Vezető részére döntéselőkészítő anyagok összeállítása, előterjesztések készítése
- Együttműködés és közreműködés a vasútfejlesztési, ingatlanfejlesztési és visszafejlesztési programokban, javaslattétel az ezekkel kapcsolatos ingatlan ügyekben a kiemelt ingatlanfejlesztéssel érintett állomások vonatkozásában
- A fejlesztési és felújítási tervjóváhagyásokkal kapcsolatos közreműködés során a tervek ingatlanhasznosítási szempontból történő felülvizsgálatának és jóváhagyásának koordinálása
- Műszaki, pénzügyi és jogi területtel való szoros együttműködés
- Közreműködés a Területi igazgatóságok ingatlanhasznosítási tevékenységének szakmai irányításában és ellenőrzésében

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- Szakirányú állami felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági/pénzügyi diploma)
- Hasonló területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
- Magas szintű MS Office ismeretek
- Szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-05-16

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021