header

Mi már tudjuk mit tervezünk 2021-re!

Az új évtől Ön is tagja lehet az idén 10 éves Lido Home Ingatlan csapatának.

Piacvezető képzési, mentorálási és karrier rendszerünket úgy építettük fel, hogy új kollégaként, már az első hónapokban elérheti a több mint 500-700.000 forintos fizetést.

Ingatlanértékesítő

kollégákat keresünk, elsősorban Keszthely, Tapolca, Révfülöp, Balatonszemes, Balatonföldvár, Balatonszárszó, Székesfehérvár, Várpalota, Gárdony, Kaposvár, Dombóvár térségéből.

Ezt kínáljuk:

  • Izgalmas változatos munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Fix jövedelem + kiemelkedően magas, teljesítményarányos „mozgóbér”
  • Több ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkör
  • Több mint 4000-es szabadon értékesíthető ingatlan kínálat
  • Biztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • Gyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatással
  • Modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • Egy közel 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonsága
  • A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Feladatok:

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárásaink:

  • Céltudatos gondolkodásmód, erős motiváció,
  • Pozitív életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • Alapvető számítógépes ismeretek.
  • Feddhetetlen előélet

Előny lehet:

  • Magas szintű kommunikáció,
  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Amennyiben szívesen kipróbálná magát az ingatlan képviselő szakmában, küldje önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Keszthely, 8360 Magyarország
Tapolca
Révfülöp, 8253 Magyarország
Balatonszemes, 8636 Magyarország
Balatonföldvár, 8623 Magyarország
Balatonszárszó, 8624 Magyarország
Székesfehérvár
Várpalota
Gárdony
Kaposvár
Dombóvár, 7200 Magyarország
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 25.01.2021