Informatikus / távközlési mérnök

Cégünk több éve Avaya CallCenterek, Avaya telekommunikációs-alközpontok, Avaya VoIP/SIP, Avaya Cloud telco megoldások, Networking és Application Development, alkalmazások fejlesztésével, telepítésével és üzemeltetésével foglalkozik Magyarországon és Európa-szerte.

Keresünk:
Informatikus / távközlési - mérnököket
Avaya Call Center, Avaya telekommunikációs-alközpont, VoIP/SIP rendszerek, Avaya Cloud telco megoldások telepítése és/vagy üzemeltetésére.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Avaya berendezések/megoldások telepítése, felprogramozása
  • Avaya berendezések/megoldások üzemeltetése (helyszínen vagy távolról)
  • Dokumentációk készítése
  • Hiba detektálás, javítás (helyszínen vagy távolról)
  • Rendszertervezés
  • VoIP/SIP rendszerek üzemeltetése, karbantartása, telepítése
  • Application megoldások implementációja, üzemeltetése
  • Együttműködés a megrendelőkkel

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki informatika-távközlés) vagy programozó matematikusi végzettség
  • Szakirányú felsőfokú végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk! (képzés biztosított)
  • Előny, de nem követelmény: Avaya berendezések/megoldások ismerete programozási szinten és/vagy IT-Networking és/vagy Call Center installációs ismeretek
  • Műszaki angol nyelvtudás (középfokú)
  • Német nyelvtudás kimondottan előny
  • Windows ismeretek
  • További előny: Unix, Adatbázis, JAVA, Visual Basic ismeretek
  • B típusú jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Projekt kommunikációban/kapcsolattartásban jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (külföldi munka esetén kiegészítő csomag)
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Szakmai kihívások
  • Külföldi munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye:

Változó: Külföld, Budapest és vidék, projektektől függően. Jelenleg Budapesti és home-office munkára keresünk elsősorban jelentkezőket.

Jelentkezéséhez kérjük arcképes angol vagy magyar nyelvű önéletrajzát juttassa el

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 18.07.2020