Impregnáló operátor

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több, mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein használt technológiai anyagok és azokból készült termékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre.

DOLGOZZ NÁLUNK ÉS ÉLD ÁT MILYEN ÉRZÉS, MIKOR A KEZED MUNKÁJA ÁLTAL EMBEREK MILLIÓ TUDNAK NAP, MINT NAP UTAZNI!

 (2 műszakban, heti 5 munkanappal, ahol hétvégéid szabadak)

HA SZERETNÉL EGY OLYAN CSAPAT RÉSZESE LENNI, AHOL:

  • Dinamikus a munkavégzés
  • Tapasztalt a vezető
  • Gondoskodnak a betanításodról
  • Megbecsülnek
  • Új és biztonságos felületkezelő üzemben tudsz dolgozni
  • Hosszú távon gondolkodnak benned
  • Viberen keresztül 0-24 felteheted a kérdéseidet akár a felsővezetőknek is
  • Dolgozói programokban vehetsz részt, mint például karácsonyi party, biztonsági hét
  • Egészségmegőrző lehetőségeket biztosítunk az éves anyajegyszűrés, influenza védőoltás és dohányzás leszoktató programok által!
  • Jó hangulatban dolgozhatsz 8 órát akkor, MI VAGYUNK A MEGFELELŐ VÁLASZTÁS!

EGY MUNKANAPOD A KÖVETKEZŐ FELADATOKBÓL FOG ÁLLNI:

  • Műszénblokkok oldószeres műgyantával történő impregnálása
  • Alacsony és magas hőmérsékletű beégető kemencék kezelése
  • Fémalkatrészek zsírtalanítása
  • Vegyi anyagokkal történő munkavégzés, mint például ródium, réz, ón, ezüst

AMIT TŐLED VÁRUNK EL:

  • Vegyszerrel történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú végzettség
  • Bírd a napi, akár 8 órás monoton álló munkát!

MUNKÁDÉRT A KÖVETKEZŐ JUTTATÁSI CSOMAGRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Bejelentett munkaviszony, már az első napon!
  • Havi br. 34.000 ft cafetéria a nálunk első teljes hónap után
  • Versenyképes órabér
  • 30% délutáni műszakpótlék
  • Szabadak a hétvégéid
  • Munkaruha és védelmi eszközök biztosítása, céges tanfolyamok
  • Utazási hozzájárulás a törvényi kereteknek megfelelően
  • Céges busz a KÖKI termináltól
  • Minden szerdán gyümölcsnap
  • Éves béremelési program

Budapest
Pest
Full time
1 year
Primary school

Published on 03.12.2020