IMPORT BESZEREZŐ

Feladatok:

  • Beszállítói ajánlatok bekérése,
  • Szállítói rendelések előkészítése,
  • Beszállítási hátralékok (backorder-ek) 2 irányú egyeztetése,
  • Reklamációk kezelése a beszállítókkal,
  • Szállítmányozási ügyintézés,
  • Beszállítói adatbázis bővítése, karbantartása
  • Új cikkek felvétele a számítógépes adatbázisba,
  • Raktárközi mozgások kezelése,
  • Közreműködés az áruátvételben, bevételezés,
  • Magyar és idegen nyelvű levelezés,
  • Visszárus tételek kezelése,
  • Statisztikák naprakész vezetése,
  • Származási igazolások összeállítása, kiadása,
  • Beszállítói nyilatkozatok összeállítása, kiadása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Angol aktív minimum középfokú nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Precíz munkavégzés,
  • Eredmény orientált, határozott attitűd.

Előnyök:

  • Logisztikai vagy külkereskedelmi végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Munkahelyhez közeli lakóhely,
  • Vállalatirányítási rendszerek terén tapasztalat.

Juttatások:

  • Garantált alapbér (védőháló) próbaidő alatt: br. 320.000 Ft utána br. 350.000 Ft,
  • Szakmai előrelépési lehetőség,
  • A kollektív bérszámítás alapját a bevétel árrése képezi melynek a 32+3%-a teljes béralap,
  • Bónusz: Az alapbér (védőháló) felett pontszámos rendszerben van kalkulálva.

Egyéb Információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület,
  • Munkaidő: Hétfőtől - csütörtökig 7.30-16.30 óráig, pénteken rövidített nap: 07.30-14.00 óra.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Full time, Apprenticeships

Published on 08.03.2021