Pozíció leírása / Job description

Győri Partnerünk műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetési, karbantartási szolgáltatásokat nyújt autóipari nagyvállalatok számára. Csapatuk bővítésére keresnek megbízható szakembereket.

Amennyiben rendelkezik HŰTŐGÉPSZERELŐ végzettséggel és dolgozott már gépbeállítóként vagy karbantartóként, vagy már tapasztalt ipari hűtőgépszerelésben, jelentkezzen hozzánk!

Feladatok:

  • split és hidegvizes rendszerű klíma berendezések karbantartása
  • épülettechnikai, légtechnikai berendezések karbantartása
  • hibaelhárítási és tervezett karbantartási, javítási feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • hűtőgépszerelő végzettség
  • karbantartási, gépbeállítási munkákban szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása
  • előny: német nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit nyújtunk / Benefits

Győri Partnerünk saját állományába keresünk hosszú távra HŰTŐGÉPKEZELŐ munkatársakat 12 órás munkarendbe.

Amit kínálunk:

  • juttatási csomag: alapbér, műszakpótlékok, 13. havi fizetés, cafetéria, bejárás támogatás (céges autóbuszjárat, bérlet 86-100%, autó 15 Ft/km)
  • tervezhető munkarend: 2 éjszaka, 2 pihenő, 2 nappal, 2 pihenő
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség, szakirányú tanulmányok támogatása

Szállást NEM tudunk biztosítani.

Randstad Hungária Kft. logó

Hűtőgépkezelő

Győr
Full time

Published on 05.11.2020