Hulladékkezelő

A sajóbábonyi székhelyű ÉMK Észak-magyarországi Környezetvédelmi Kft.
hulladékkezelő üzemébe keresünk munkatársakat

HULLADÉKKEZELŐ

munkakörbe

Munkavégzés helye: Sajóbábony

Elvégzendő feladat: hulladékok szakszerű ártalmatlanítása, technológiai folyamatok kezelése

Munkarend: 12 órás, négyműszakos

Elvárások:

  • Minimum szakiskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Precíz munkavégzés
  • jó fizikai, egészségügyi állapot
  • Munkára alkalmas állapotban munkavégzésre történő pontos megjelenés
  • Csapatmunkára, és önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent: vegyipari ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jogszerű foglalkoztatás
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Negyedévente motivációs juttatás
  • Munkábajáráshoz utazási költség támogatás
  • Munkavégzéshez szükséges munkaruha és munkavédelmi eszközök biztosítása
  • Alkalmazást követően a 7. hónaptól Allianz Egészség- és Önsegélyező Pénztár tagság juttatás
  • Előrelépési lehetőség

Érdeklődni napközben a +36 30 311 6726-os telefonszámon lehet.

Önéletrajzát (lehetőleg fényképpel ellátva) elektronikus úton várjuk, vagy postán a KISVAGYON Kft. HR vezető részére 3792 Sajóbábony, Gyártelep címre, valamint leadható személyesen a Sajóbábonyi Vegyipari Park főportáján, zárt borítékban.

Sajóbábony, 3792 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 18.10.2020