Válsághelyzetben is stabil gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI BESZERZŐ

(16-0250)

pozícióba.

Feladatok:

  • A teljes hulladékbeszerzési folyamat koordinálása,
  • A beszállítók kiválasztásában, tárgyalások lefolytatásában való részvétel,
  • Ártárgyalások, tendereztetés,
  • Környezetvédelmi engedélyeztetés megszervezése, hatósági kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Környezetmérnök végzettség,
  • Hulladékgazdálkodás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válság esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Országosan.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0250”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI BESZERZŐ (16-0250)

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
1 year