HSEE MÉRNÖK (Health, Safety, Environment and Energy)

No aspect of operation is more important than the health and safety of employees
Fejér megyei, neves multinacionális gyártóvállalat megbízásából keresünk tapasztalt és elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

HSEE MÉRNÖK (Health, Safety, Environment and Energy) Feladatok

  • A HSEE mérnök az 1000 fős gyáregység szakértőjeként felelős a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi szabályzat előírásainak alkalmazásáért, a munkabiztonsági, egészségi, tűzvédelmi, környezeti és energetikai kockázatok elhárítása céljából.
  • Környezetvédelmi feladatkör teljes körű ellátása (bevallások készítése, engedély kérelmek benyújtása a hatóság részére- víz, levegő, hulladékgazdálkodás)
  • Munkabiztonsági-, környezetvédelmi-, és tűzvédelmi belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
  • Az önálló gyáregység munka-, egészség, tűz- és környezetvédelmi rendszerének felügyelete és koordinálása
  • EHS jogszabályok nyomon követése, azok szerinti megfelelés felügyelete, hatóságokkal történő kapcsolattartás, engedélyek beszerzése
  • Tűzvédelmi megbízott feladatainak ellátása
  • Kockázatértékelések készítése, környezeti tényezők felmérése és felülvizsgálata
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása, megelőző intézkedések meghozatalában való részvétel
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • A KIR eljárások felügyelete, frissítése, környezetvédelmi utasítások készítése
  • A környezetvédelmi célkitűzések meghatározása és fejlesztése
  • Bevallások készítése, engedélykérelmek benyújtása a hatóság részére (víz, levegő és hulladékgazdálkodás, energia)
  • Auditokra, hatósági ellenőrzésekre történő felkészülés, azok megszervezése, akciótervek meghozatala, megvalósításának koordinálása
  • Jelentések, riportok készítése a menedzsment felé
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú, ideálisan környezetmérnök, végzettség
  • Közép (munkavédelmi technikus) vagy felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Középfokú tűzvédelmi előadó végzettség
  • Néhány év gyártóipari környezetben, releváns munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jártasság dokumentáció szerkesztésben, értékelések, jelentések készítésében
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Elhivatott, következetes munkavégzési attitűd
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, a bejárás teljes körű térítése)
  • Sokrétű, kiemelten fontos feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Közvetlen projektmunka
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet

A munkavégzés helyeFejér megye

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HSEE MÉRNÖK (Health, Safety, Environment and Energy), Fejér megye

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Fejér
Full time

Published on 08.04.2021