HR ügyintéző

Ha egy igazi rendszerető, precíz, HR és munkaügyi tapasztalattal rendelkező személyiség vagy, akkor Téged keresünk vidám kis csapatunkba!

Várunk már nagyon, úgyhogy jelentkezz!

HR ÜGYINTÉZŐ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszok
  • Stabil vállalati háttér!
  • Útiköltség támogatás
  • Modern munkahely
  • Barátságos környezet, szuper kollégák
  • Bejelentett munkaviszony
  • Sok sok finom gyümölcs és minden ami készülhet belőlük

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • HR-hez kapcsolódó ügyintézési feladatok:

  • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok (kötés, módosítás, zárás)
  • Juttatások módosításának adminisztrálása
  • Munkarenddel kapcsolatos ügyintézés, munkaidőkeret meghatározása, egyeztetése a szakmai vezetőkkel
  • Túlóra adminisztráció
  • Munkaidő nyilvántartás (szabadság, betegség, blokkoló kártyák ügyintézése)
  • Munkaerő toborzás (hirdetések megszervezése, előszűrés, interjúztatni a vezetők fognak)
  • Képzési programok megszervezése
  • Munka-egészségügyi papírok naprakész szervezése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szakirányú tapasztalattal rendelkezel HR és munkaügyi területeken
  • Van benned tanulási hajlandóság
  • Nyelvismeret nem elvárás, de díjazzuk, ha tudsz angolul vagy németül, netalán mindkettő
  • Jó problémamegoldó készséggel és sok türelemmel rendelkezel, a munkavállalók problémáikkal hozzád fognak fordulni, így ezeket a lehető legnagyobb precizitással és kedvességgel kérjük, hogy kezeld
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol

Munkavégzés helye:

  • DRÉGELYPALÁNK

Nógrád megye
Full time

Published on 24.07.2020