HR / toborzási munkatárs (Tab)

Creative Solution International Kft.
Azonnali kezdéssel keresünk megrendelőinkhez HR/toborzó munkatársakat TABRA!

Ha érzed magadban a bizonyítást, de nem becsültek meg és szorgalmas vagy jelentkezz!

Nálunk megtalálod a helyed, ha több tapasztalatra és karrierre vágysz!

HR / toborzási munkatárs (TAB)

Főbb feladatok, munkák:

  • toborzási feladatok ellátása
  • álláshirdetések megfogalmazása, feltöltése
  • önéletrajzok szűrése, adatbázis építés
  • jelentkezők és adatbázis felhívása, tájékoztatása, interjúra behívása, interjúztatása,
  • napi és heti statisztikák, reportok készítése
  • munkaszerződések megkötése, munkaügy részére továbbítása, adminisztráció
  • aktív toborzás, toborzási terv megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább érettségi
  • felhasználói Pc ismeret (Excel, Word, Outlook), gyors gépelés
  • azonnali munkakezdés
  • szorgalom, teljesítménycentrikus, önálló hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • befejezett felsőfokú HR vagy közgazdasági végzettség vagy folyamatban lévő nappalis vagy passzívos szakirányú főiskolai/egyetemi tanulmány
  • HR és toborzási tapasztalat (előny: fizikai területen, elsősorban gyári vagy szolgáltató szektorban szerzett pl. iskolaszövetkezeti, munkaerő-kölcsönzői háttér)
  • munkaügyi tapasztalat, Mt. ismeret
  • gépírás (vakon gépelés)
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó (nem szükséges, csak előny)
  • zalaegerszegi lakhely

Amit kínálunk:

  • összetartó, támogató csapat
  • stabil megrendelők
  • laptop, vagy PC mobiltelefon
  • adatbázis hozzáférés, hirdetés támogatás
  • karrier lehetőség
  • korrekt alapbér, jutalom és prémium lehetőség
  • cafeteria, lojalitás ösztönző programok
  • céges rendezvények, csapatépítők, szakmai képzések

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével és motivációs levél csatolásával küldje el.

Tab, 8660 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
High school

Published on 17.08.2020