HR Specialista

Ref.: INTS/9/488

Feladatok:

  • Munkavállalói ügyek adminisztrációja: munkaszerződések előkészítése, új dolgozók beléptetése, kilépési folyamat támogatása, bérszámfejtéshez adatok összegyűjtése,
  • Cafeteria rendszer menedzselése
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása, interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, munkaerő-közvetítőkkel és -kölcsönzőkkel
  • Ciklikus és ad-hoc reporting feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy középfokú végzettség min. 2 év HR szakmai tapasztalattal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (erős Excel és Word tudás)
  • Jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság, gyorsaság, pontos, precíz munkavégzés
  • Hasonló területén szerzett tapasztalat előny, de felsőfokú végzettség esetén nem feltétel

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 23.09.2021