Similar jobs like this one

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Rólunk: Nálunk lehetőséged lesz teljes körű, akár önállóan, felelősségteljes projektek támogatására, melyben közvetlenül a vezetőd támogat. Teljes bizalmat szavazva neked, aktívan részt veszel, és szerves része leszel a Cég image-ének építésében. Szeretünk másképp gondolkodni, ezért bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számítunk rád. Ha fontos számodra a flexibilitás, a közvetlenség a vezetőség részéről is és a szakmai kihívás, akkor itt a helyed! Csatlakozz Hozzánk!

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Feladataid lesznek:

  • Jelöltek felkutatása, előszűrése telefonon vagy személyesen
  • Fizikai, szakmunkás terület
  • Adatbázisok teljeskörű kezelés
  • Jelentkezőkkel való folyamatos kapcsolattartás telefonon, online vagy személyesen
  • Előszűrések és tesztelések lebonyolítása
  • Jelölt anyagok, önéletrajzok továbbítása a Partnerek részére
  • Interjúk/Ügyfélinterjúk szervezése, interjú visszajelzések közvetítése a jelöltek részére
  • Toborzási folyamatok megtervezése
  • Statisztikák, heti, havi riportok előkészítése

Amit Tőled várunk:

  • Előny a több éves recruiter, főként toborzó-i tapasztalat
  • Legyél elkötelezett a szakmai igényesség és a hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása iránt
  • Szeress és tudj emberekkel kommunikálni
  • Felsőfokú végzettség,
  • Előny az Angol nyelvtudás, de nem feltétel
  • Találj kihívást a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kezelésében
  • Legyen jogosítványod, és szeress vezetni (Előny)

Amire garantáltan számíthatsz:

  • Pozíciódhoz megfelelő juttatási csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Csapatépítő programok
  • Folyamatos szakmai kiteljesedés
  • Céges tréningek (GetWork Akadémia) és szakmai előadásokon való részvétel
  • nappali munkarend

Ha többre vagy kíváncsi, megismernéd közelebbről a csapatunkat és úgy érzed, hogy RÁD lett szabva hirdetésünk, klikkelj a jelentkezem gomba!

Köszönjük a jelentkezésedet!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

HR Recruiter (fizikai/szakmunkás_Közvetítés területen)

Budapest
Full time
2 years
Bachelor
Master
Multiple diplomas

Published on 29.04.2021