HR Projektvezető (Tatabánya)

Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát tatabányai csapatába, mint

HR Projektvezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • Toborzási, kiválasztási feladatokban részvétel (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása)
  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció stb.)
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Projektek önálló kezelése
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Precizitás, pontosság

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos környezet

Munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
3 - 5 years of experience
High school

Published on 03.08.2020