Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi FMCG partnerünk részére keresünk munkatársat

HR operációs vezető

(16-0814)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3-4 fő munkájának irányítása,
  • A cég HR operációs, adminisztrációs és bérszámfejtési stratégiájának kidolgozása,
  • Kiszervezett bérszámfejtés előkészítésének szakmai felügyelete,
  • HR adminisztrációs szabályzatok létrehozása, fejlesztése,
  • Munkaügyi és munkajogi kérdések kezelése, ismeretek naprakészen tartása,
  • Munka-, tűz- és balesetvédelemi terület támogatása,
  • Munkaruházattal kapcsolatos feladatok menedzselése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Bérszámfejtés előkészítése, munkaügyek, munkajog területén szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0814”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HR OPERÁCIÓS VEZETŐ (16-0814)

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 19.08.2021