Junior HR Munkatárs - Budapest

Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Junior HR Munkatárs

Feladatok:

  • Munkavállalók be- és kiléptetése

  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok koordinálása

  • Szerződések és munkaszerződés-módosítások előkészítése/ellenőrzése

  • Jelenléti ívhez kapcsolódó adminisztráció

  • Adatbázisok folyamatos karbantartása

  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése

  • Munkavállalási engedélyek intézése külföldi kollégák részére (vendor segítségével)

  • Vendorokkal való folyamatos kapcsolattartás (bérszámfejtés, cafeteria, relokáció, stb.)

  • Külső és belső auditok támogatása

  • Projektekben való aktív részvétel

  • Senior HR kollégák támogatása, valamint munkavállalók és vezetők segítése

Elvárások:

  • Erős középfokú angol nyelvtudás

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny (akár szakmai gyakorlat)

  • Excel magabiztos használata

  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria

  • Fiatalos csapat

  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Home office lehetőség

Budapest
Full time

Published on 02.12.2021